Laureaci poprzednich edycji

Wyniki XI Edycji Konkursu Ładnego Pisania 

Szkoła Podstawowa:

I miejsce – Gabriela Seges, OSB im. Turczynowicza w Warszawie, opiekun Jagna Rybaczek

II miejsce – Karolina Mleczko, STO w Tychach,

III miejsce – Aleksandra Świdurska, Szkoła Podstawowa nr 107 we Wrocławiu, opiekun Agata Wodzińska

Wyróżnienie – Aleksandra Lasoń, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Rosponda, opiekun Bożena Majka

Wyróżnienie – Aleksandra Goluńska, Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie, opiekun Maria Jesionowska

Gimnazja:

I miejsce – Waleria Barbagallo, PGTS w Aleksandrowie Kujawskim, opiekun Agnieszka Szymańska

II miejsce – Katarzyna Misiąg, Zespół Szkół w Świętoniowej, opiekun Stanisława Wojciechowska

III miejsce – Katarzyna Piekło, Zespół Szkół w Świętoniowej, opiekun Stanisława Wojciechowska

Wyróżnienie – Aleksandra Matuszek, Zespół Szkół w Świętoniowej, opiekun Stanisława Wojciechowska

Wyróżnienie – Maria Kłos, Zespół Szkół w Świętoniowej, opiekun Stanisława Wojciechowska

Wyniki X Edycji Konkursu Ładnego Pisania

Szkoła Podstawowa:

I miejsce - Aleksandra Gołuńska, Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie, klasa V

II miejsce - Patryk Klytta, Szkoła Podstawowa nr 5 w Pyskowicach, klasa V 

III miejsce - Aleksandra Świdurska, Szkoła Podstawowa nr 107 we Wrocławiu, klasa V

Wyróżnienie - Anna Wiktorko, Szkoła Podstawowa nr 174 w Łodzi, klasa V

Wyróżnienie - Julia Łęczycka, Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Brzeznej, klasa V

Gimnazja:

I miejsce – Monika Jarząb, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Czarnej Sędziszowskiej, klasa III

II miejsce - Aleksandra Matuszek,  Gimnazjum w Świętoniowej, klasa II

III miejsce - Katarzyna Misiąg, Gimnazjum w Świętoniowej, klasa II

Wyróżnienie - Marta Szymon, Gimnazjum nr 3 w Tychach, klasa II

Wyróżnienie - Dominika Matlęga, Publiczne Gimnazjum im. Antoniny Prorokowej w Rajbrocie, klasa III

 Wyniki IX Edycji Konkursu Ładnego Pisania

Szkoła Podstawowa:

I miejsce – Konrad Profic, Goleszów, kl. IV (opiekun Aleksandra Stokłosa-Wapienik)

II miejsce – Anna Maria Wiktorko, Łódź, kl. IV (opiekun Ewelina Strąk)

III miejsce – Aleksandra Gołuńska, Tczew, kl. IV (opiekun Maria Jasionowska)

Wyróżnienie – Natalia Kłapucka, Staszów, kl. IV (opiekun Anna Karasińska)

Gimnazja:

I miejsce – Monika Jarząb, Czarna Sędziszowska, kl. II (opiekun Lidia Sroka)

II miejsce – Elżbieta Mezglewska, Jaśliska, kl. I (opiekun Janina Szczurek)

III miejsce – Aleksandra Matuszek, Świętoniowa, kl. I (opiekun Stanisława Wojciechowska)

Wyróżnienie – Karolina Czyjt, Świętoniowa, kl. III (opiekun Stanisława Wojciechowska)

Wyróżnienie – Aleksandra Krupa, Świętoniowa, kl. III (opiekun Stanisława Wojciechowska)

Wyniki VIII Edycji Konkursu Ładnego Pisania

Szkoła Podstawowa:

I miejsce – Seweryn Rydzewski, SP Katowice, opiekun Barbara Buk

II miejsce – Sandra Wasilewska, ZS Kolbudy, opiekunowie Janina Linstedt, Aleksandra Chmielewska

III miejsce - Elżbieta Mezglewska, ZS w Jaśliskach, opiekun Janina Szczurek

Gimnazja:

I miejsce – Jadwiga Bielówka, Gimnazjum Świętoniowa 100, opiekun Stanisława Wojciechowska

II miejsce – Paulina Drzystek, Gimnazjum Świętoniowa 100, opiekun StanisławaWojciechowska

III miejsce – Maria Matuszek, Gimnazjum Świętoniowa 100, opiekun Stanisława Wojciechowska

Wyróżnienie – Zuzanna Siwek, Gimnazjum nr 5 w Jarocinie, opiekun Aleksandra Kabacińska

Wyróżnienie – Kinga Marek, Gimnazjum Świętoniowa 100, opiekun Stanisława Wojciechowska

 Wyniki VII Edycji Konkursu Ładnego Pisania

I miejsce – Joanna Frankiewicz, Publiczne Gimnazjum im. Arkadego Fiedlera w Dębnie

II miejsce- Agata Ciesielska, Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim

III miejsce – Agata Kliniewska, Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim

Wyróżnienia – Patrycja Torous, Gimnazjum nr 3 w Tychach

Wyróżnienia – Paulina Drzystek, Zespół Szkół w Świętoniowej

Wyniki VI edycji Konkursu Ładnego Pisania

Nagrody na szczeblu ogólnopolskim:

 I miejsce – Magdalena Słowik, województwo podkarpackie

I miejsce: Alicja Arbart, województwo kujawsko-pomorskie

Wyróżnienie – Angelika Kisiel, województwo podkarpackie

Wyróżnienie – Karolina Matuszek, województwo podkarpackie

Nagrody na szczeblu wojewódzkim:

Anna Rycyk – województwo lubelskie

Marta Kura – województwo lubuskie

Daria Fasuga – województwo małopolskie

Katarzyna Winciorek – województwo mazowieckie

Sabina Madej – województwo podkarpackie

Magdalena Cybula – województwo pomorskie

Joanna Kurtek – województwo świętokrzyskie

Adrianna Święczkowska – województwo warmińsko-mazurskie

Katarzyna Zdunek – województwo wielkopolskie

 Wyróżnienia na szczeblu wojewódzkim:

Agata Ciesielska – województwo kujawsko-pomorskie

Aleksandra Stojanowska – województwo lubuskie

Łukasz Guzak – województwo małopolskie

Marzena Sieczkiewicz – województwo mazowieckie

Izabela Szypuła – województwo podkarpackie

Anna Fiedoruk – województwo podlaskie

Aleksandra Matuszewska – województwo śląskie

Mateusz Knoblauch – województwo warmińsko-mazurskie

Agata Antkowiak – województwo wielkopolskie

Małgorzata Kosik – województwo zachodniopomorskie

Joanna Frankiewicz – województwo zachodniopomorskie

 Wyniki V Konkursu Ładnego Pisania

I miejsce ex quo – Karolina Matuszek i Angelika Kisiel (obie pod kierunkiem Stanisławy Wojciechowskiej)

II miejsce: Magdalena Głydziak (pod kierunkiem Lucyny Bączkowskiej)

Wyróżnienie: Aleksandra Drabik (pod kierunkiem Wiesławy Twaróg)

Wyróżnienie: Szymon Noras (pod kierunkiem Wiesławy Twaróg)

Laureaci nagród wojewódzkich:

1. z woj. dolnośląskiego

Joanna Żebrowska pod kierunkiem Janiny Podhorskiej

2. z woj. kujawsko-pomorskiego

Agata Ciesielska pod kierunkiem Anny Sieradzkiej

3. z woj. lubuskiego

Krystian Naramski pod kierunkiem Anety Parzy

4. z woj. małopolskiego

Maciej Biedroń pod kierunkiem Ewy Mrózek

5. z woj. mazowieckiego

Ela Krupska pod kierunkiem Aleksandry Krawczyk

6. z woj. opolskiego

Magdalena Protasiewicz pod kierunkiem Haliny Augustyniak

7. z woj. podkarpackiego

Magdalena Sigda, Karolina Matuszek, Angelika Kisiel pod kierunkiem Stanisławy Wojciechowskiej

8. z woj. śląskiego

Mirosław Herba pod kierunkiem Wiesławy Twaróg

9. z woj. wielkopolskiego

Monika Maćkowiak pod kierunkiem Bernardetty Zielińskiej

10. z woj. łódzkiego

Magdalena Głydziak pod kierunkiem Lucyny Bączkowskiej

Wyniki IV Konkursu Ładnego Pisania

I miejsce – Emilia Dzikon, Milejów

II miejsce – Paulina Sykutowska, Tarnobrzeg

III miejsce – Michał Ambroziewicz, Lipowiec Kościelny

 Wyniki III Konkursu Ładnego Pisania

I miejsce – Karol Jurkanis, Wałbrzych

II miejsce – Irmina Durajczyk, Bestwina

III miejsce – Angelika Kasprzak, Jadowniki

Wyniki II Konkursu Ładnego Pisania

I miejsce – Patrycja Szczepanik, Zabrzeg

II miejsce – Anna Żubrowska, Oświęcim

III miejsce – Leszek Noskiewicz, Rybnik

Wyniki I edycji Konkursu Ładnego Pisania

I miejsce – Anna Waszczyszyn, Kraków

II miejsce – Joanna Rzezak, Warszawa

III miejsce – Mateusz Zimny, Kraków